Reklama

W obronie radiowej Trójki

W obronie radiowej Trójki

25.05.2003
Czyta się kilka minut
W

W jazzowym dodatku do „Tygodnika Powszechnego” z 27 kwietnia br. w tekście p. Łukasza Tischnera zamieszczona została informacja, która wprawiła w zdumienie zarówno zespół radiowej Trójki, jak i zapewne słuchaczy. Łukasz Tischner poinformował mianowicieczytelników „TP”, że „radiowa Trójka zredukowała »Trzy kwadranse jazzu« do dwóch, potem zamieniła na »Ich Troje«”.

Przede wszystkim pragniemy podkreślić, że audycja Jana Ptaszyna Wróblewskiego trwa obecnie dwie godziny, a sam Mistrz nazywa ją „Trzema kwadransami jazzu do kwadratu”. Jazz na antenie Trójki prezentuje również Marcin Kydryński w programach „Około północy” oraz w trzygodzinnej niedzielnej audycji „Siesta”. „Smooth Jazz Cafe” Marka Niedźwieckiego to nie tylko niezwykle popularna audycja, ale również specjalna seria płyt CD ze znakiem firmowym Trójki.

Od października 2001 w studiu koncertowym im. Agnieszki...

1924

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]