Reklama

W Imielinie

W Imielinie

09.07.2013
Czyta się kilka minut
Nowo powstały Klub „Tygodnika Powszechnego” w powiecie bieruńsko-lędzińskim zorganizował drugie spotkanie otwarte.
T

Tym razem, w piątkowe popołudnie 14 czerwca, w Domu Kultury „Sokolnia” w Imielinie, pod hasłem „Papież Franciszek. Sługa nowego świata”, będącym też tytułem wydanej przez „Tygodnik Powszechny” i Wydawnictwo Poznańskie książki tuż po wyborze nowego papieża. Gościli ks. Andrzej Perzyński z Łodzi, pomysłodawca i założyciel pierwszego KTP, oraz red. Artur Sporniak, kierownik działu religijnego „TP”. Po krótkich wprowadzeniach, goście zainicjowali ciekawy dialog ze słuchaczami.
Na listę KTP powiatu bieruńsko-lędzińskiego wpisało się osiem nowych osób – liczy on teraz 25 członków. Po spotkaniu ks. Perzyński i red. Sporniak chętnie podpisywali wspomnianą książkę i pozowali do zdjęć ze słuchaczami, a następnie udali się do Gliwic na spotkanie organizowane przez tamtejszy KTP. Następnego dnia, w sobotę 15 czerwca, w gali Medalu Świętego Jerzego, która odbyła się w Krakowie,...

1038

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]