Reklama

Klub „Tygodnika Powszechnego”

Klub „Tygodnika Powszechnego”

08.10.2013
Czyta się kilka minut
25 października (piątek) o godz.18.00 w sali widowiskowej kinoteatru „Jutrzenka” w Bieruniu,
d

dzięki uprzejmości dyrekcji Bieruńskiego Ośrodka Kultury, odbędzie się czwarte spotkanie otwarte Klubu „Tygodnika Powszechnego” w Powiecie Bieruńsko-Lędzińskim.
Najpierw prelekcję na temat „Franciszkańska koncepcja życia w zgodzie z naturą” wygłosi jeden z ojców franciszkanów reprezentujących klasztor Zakonu Braci Mniejszych w Katowicach-Panewnikach, później zaś odbędzie się dyskusja na temat związany z prelekcją, a także na inne tematy, zgodnie z wolą uczestników. Organizatorzy zapraszają na spotkanie wszystkich chętnych, nie tylko mieszkańców powiatu.

600

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]