Reklama

Tragiczny los dzieci w Syrii

Tragiczny los dzieci w Syrii

20.01.2020
Czyta się kilka minut
Wojna pozbawiła dzieciństwa aż 5 mln syryjskich dzieci: były porywane, torturowane, wcielane do oddziałów, ginęły same i traciły rodziców.
AAREF WATAD / AFP / EAST NEWS
S

Szczegółowo opisuje to wstrząsający raport komisji śledczej ONZ, oparty na 5 tys. wywiadów. Całość dostępna na www.ohchr.org. Na zdjęciu: dziewczynka-uchodźczyni, mieszkanka prowizorycznego obozu niedaleko Aleppo, 19 stycznia 2020 r.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]