Reklama

Taki, jaki jest

Taki, jaki jest

04.05.2006
Czyta się kilka minut
Jestem czytelniczką "Tygodnika Powszechnego" od lat. Po zapoznaniu się z homilią rezurekcyjną, jaką wygłosił w katedrze przemyskiej abp Józef Michalik, zdecydowałam się napisać, by podziękować Wam za to, że istniejecie, że jesteście tacy, jacy jesteście. Życzę wiele dobrego i poczucia humoru, które, jak widać, bywa potrzebne.
T

TERESA MICHAŁOWSKA (Katowice)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]