Reklama

Szlaki do sanktuarium św. Jakuba

Szlaki do sanktuarium św. Jakuba

13.07.2015
Czyta się kilka minut
Cztery prowadzące przez Hiszpanię szlaki do sanktuarium św. Jakuba w Santiago de Compostela zostały wpisane 8 lipca na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO:
Fot. Wikicommons
E

El Camino Primitivo zaczyna się w Oviedo; El Camino Costero, czyli Droga Przybrzeżna, liczy aż 936 km; El Camino vasco-riojano to szlak przebiegający przez Kraj Basków i region La Rioja; czwarty zaś – to Camino de Liébana (na zdjęciu).

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]