Reklama

Szansa na sprawność

Szansa na sprawność

16.05.2004
Czyta się kilka minut
Łukasza, podczas wędkowania, poraził prąd wysokiego napięcia. Stracił lewą nogę. Młody i zdolny maturzysta, który pragnie kontynuować naukę na studiach informatycznych i żyć jak jego koledzy, chce być sprawny. Szansę na to daje mu bioproteza nogi. Kosztuje ona jednak blisko 6 tys. euro. Ponieważ rodzina Łukasza nie ma możliwości samodzielnego zebrania sumy, prosimy o pomoc. Oto numer konta Fundacji na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych “Pomóż i Ty" (ul. Morska 244 Gdynia 81-006; tel./fax: 0.58.663.81.41), na który można dokonywać wpłat:
B

BANK MILLENNIUM SA

63 11602202 00000000 29206273,

z dopiskiem “bioproteza dla Łukasza Klima".

Można też kupić cegiełkę o wartości 100 zł. W imieniu Łukasza i jego rodziców, dziękujemy za okazaną pomoc i zrozumienie.

ZARZĄD FUNDACJI “POMÓŻ I TY"

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]