Reklama

Ładowanie...

Światowe Dni Innowacji

01.06.2011
Czyta się kilka minut
Tylko społeczeństwo otwarte na innych potrafi znaleźć nowe rozwiązania w sztuce, kulturze, gospodarce. W Poznaniu zakończyły się V Światowe Dni Innowacji.
B

Blisko trzy i pół miliona mieszkańców, jeden z najniższych wskaźników bezrobocia w kraju i najwyższy wzrostu nakładów inwestycyjnych, 12 nowych parków technologicznych w budowie, mocna pozycja Poznania w rankingach miast... Wielkopolska jako lider gospodarczy Polski stawia na innowacyjność. Już po raz piąty w Poznaniu odbyły się Światowe Dni Innowacji (23-28 maja). W poprzednich latach konferencje dotyczyły m.in. przedsiębiorczości akademickiej, turystyki, konkurencyjności przedsiębiorstw, transferu wiedzy i technologii, energii odnawialnej, pozyskiwania funduszy europejskich... Tym razem poświęcona była tolerancji, roli przywództwa, strategii inteligentnego rozwoju regionu, współczesnemu wzornictwu i architekturze.

Gości powitał marszałek województwa wielkopolskiego Marek Woźniak, rolę gospodarza pełnił wicemarszałek Leszek Wojtasiak. Debatom przysłuchiwali...

3648

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny + KFF VOD 10
90,00 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum + prezent: Karnet KFF VOD 10

Dostęp roczny + KFF VOD 10
260,00 zł

540 zł 280 zł taniej (od oferty "10 dni" na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum + prezent: Karnet KFF VOD 10 

Dostęp 10 dni
15,00 zł

Przez 10 dni (to nawet 3 kolejne wydania pisma) będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]