Reklama

Sprostowanie

Sprostowanie

28.02.2015
Czyta się kilka minut
„TP” nr 8/2015
W

W odniesieniu do artykułu red. Jakuba Puchalskiego („Akademia Haendlowska”, „TP” nr 8/2015) chciałbym uprzejmie sprostować, że wydarzenie to, podobnie jak poprzednia edycja Akademii (Akademia Bachowska), jest przedsięwzięciem współorganizowanym przez Narodowe Forum Muzyki oraz Akademię Muzyczną im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Zatem obie Akademie, jako wydarzenia cykliczne, nie mogą być przypisane wyłącznie NFM, ponieważ odbywały się one również w murach naszej Uczelni, która była ich pełnoprawnym współorganizatorem.
Rafał Jendraszek, Biuro Promocji i Organizacji Imprez AM

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Uwaga! Przypominamy o ciszy wyborczej. Trwa ona od północy z 10 na 11 lipca do momentu zakończenia głosowania w wyborach prezydenckich 12 lipca. W tym czasie nie wolno prowadzić agitacji wyborczej, również w internecie. Za złamanie zakazu agitacji grozi kara grzywny.

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]