Reklama

Sprostowanie

Sprostowanie

09.05.2022
Czyta się kilka minut
N

Nawiązując do informacji zawartych w artykule prasowym pt. „Las bez certyfikatu”, który ukazał się w „Tygodniku Powszechnym” w dniu 24 kwietnia 2022 r., informujemy, iż zawierał on nieprawdziwe informacje, tj. nieprawdą jest, że w październiku 2021 r. dyrekcja RDLP w Łodzi straciła certyfikat.

Prawdą jest bowiem, że RDLP w Łodzi w dniu 29.09.2021 r. zrezygnowała z posiadanego certyfikatu FSC.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]