Reklama

Sprostowanie

Sprostowanie

19.02.2018
Czyta się kilka minut
„TP” 8/2018
W

W artykule „Słudzy diabła i fałszywi prorocy” Szymona Hołowni („TP” nr 8/18) znalazło się stwierdzenie: „ks. Waldemar Rakocy ze zgromadzenia księży misjonarzy, profesor biblistyki z KUL”. Uprzejmie informuję, że ks. prof. Waldemar Rakocy nie jest obecnie pracownikiem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]