Reklama

Sprostowanie

Sprostowanie

23.01.2007
Czyta się kilka minut
Hannie Krall i Czytelnikom winni jesteśmy przeprosiny za błąd, jaki pojawił się w Hanny Krall (,,TP" nr 3/07). Jest: ,,Leżała na jezdni, obok leżało ze dwudziestu zastraszonych cywilnych ludzi" . Powinno być: ,,zastrzelonych" zamiast ,,zastraszonych".
R

Redakcja

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]