Reklama

Ładowanie...

Sprostowanie

Sprostowanie

21.08.2007
Czyta się kilka minut
W związku z tekstem "Cierpliwość pątnika" Michała Olszewskiego, jaki ukazał się w "TP" nr 31/07, chcemy zwrócić uwagę, że nie ma i nigdy nie było w ofercie biura podróży "Orlando Travel" 10-dniowej pielgrzymki do Włoch za cenę 790 złotych. Można to sprawdzić w naszym katalogu, jak też na stronie internetowej naszego biura. W obecnej sytuacji, kiedy każdy klient zwraca większą uwagę na warunki podróżowania, taka dezinformacja wpływa negatywnie na opinię o naszym biurze.
M

MARCIN SZKLARSKI, prezes zarządu "Orlando Travel"

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]