Reklama

Sprawa o. Rydzyka – czy tylko?

Sprawa o. Rydzyka – czy tylko?

31.07.2007
Czyta się kilka minut
Wszyscy zajmują się sprawą o. Tadeusza Rydzyka, co nie dziwi z uwagi na jego kuriozalne wypowiedzi, zdumiewające nawet tych, co się już niczemu nie dziwią. Ale przecież najważniejszy problem to wielka rzesza słuchaczy Radia Maryja, którzy mają prawo do autentycznej nauki Kościoła na temat Jego stosunku do Żydów. Materiałów do tego tematu nie brakuje. Najprościej byłoby czytać teksty Jana Pawła II, na którego ta rozgłośnia tak chętnie się powołuje. Czy jest to niemożliwe? Czy głos o. Rydzyka jest ważniejszy niż Ojca Świętego? Kto doprowadzi do realizacji takiego pomysłu?
S

STEFAN WILKANOWICZ

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]