Reklama

Spotkanie w Nadliwiu

Spotkanie w Nadliwiu

17.08.2003
Czyta się kilka minut
Zapraszam dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym do lat 15 oraz ich rodziny do udziału w ,,Integracyjnych Dniach Modlitwy", organizowanych w Domu Fundacji Dzieci-Dzieciom w Nadliwiu, blisko Wyszkowa n/Bugiem (woj. mazowieckie). Podczas Dni, od 20 do 30 sierpnia 2003 r., przez różańcowy dialog rodzinny będziemy budować “Kościół obecności" w środowisku domowym. Codziennie będziemy prowadzić różaniec dialogowany, aby doświadczyć siły różańca w dialogu rodzinnym.
Z

Zgłoszenia proszę przesyłać pod adresem: Fundacja Dzieci-Dzieciom Nadliwie 05-281 Urle; tel. 0-25, 62-40-407; e-mail:

Ks. KRZYSZTOF MAŁACHOWSKI OS

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]