Reklama

Spotkania z Yasminą Rezą

Spotkania z Yasminą Rezą

25.08.2014
Czyta się kilka minut
Krystian Lupa: Pamiętam tę radość pierwszych prób „Sztuki”, spontaniczne transe wesołości przy kolejnych aktorskich lekturach tekstu.
Fot. arch. pryw. Krystiana Lupy
W

Wszyscy natychmiast zakochaliśmy się w nieznanej autorce z egzotycznie brzmiącym imieniem i nazwiskiem, a kiedy po kilku dniach takich rauszowych czytań przyniosłem jej zdjęcie (zdobycie tego zdjęcia nie było takie łatwe, jak dziś), to zakochanie szybko przeskakując przez etap zdziwienia – „no niemożliwe, żeby tak wyglądała ta Reza!” – poszybowało jeszcze w jakieś inne rejony...

CZYTAJ ZA TYDZIEŃ W „TYGODNIKU”

444

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]