Reklama

SPOTKANIA Z KS. ADAMEM BONIECKIM

14.01.2013
Czyta się kilka minut
SZCZECIN, 16 stycznia (środa), godz. 17.30; Sala konferencyjna Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, ul. Sowińskiego 68.
Fot. Grażyna Makara
O

Organizator: Uniwersytet Szczeciński; spotkanie zamykające ogólnopolską konferencję „Stulecie urodzin Jerzego Turowicza”.

KOSZALIN, 17 stycznia (czwartek), godz. 17; Koszalińska Biblioteka Publiczna pl. Polonii 1

KRAKÓW, 29 stycznia (poniedziałek), godz. 16.30; podpisywanie książek w księgarni ZNAK, ul. Sławkowska 1

341

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Tak, chcę
czytać więcej »

Masz już konto? Zaloguj się

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]