Reklama

Samorząd - by życie nie było nudne

Samorząd - by życie nie było nudne

30.10.2006
Czyta się kilka minut
12 listopada wybieramy samorządy, czyli wójtów, burmistrzów, prezydentów, radnych - tych, którzy wespół z mieszkańcami będą odpowiedzialni za życie wspólnot lokalnych przez najbliższe cztery lata: sprawne załatwianie spraw w urzędach, budowę wodociągów, kanalizacji i dróg, zapewnienie bezpieczeństwa, sytuację przedsiębiorców, stan szkolnictwa etc. Współpracownicy "TP", pisząc reportażowe "obrazki z prowincji", starali się sprawdzić, w jakim stopniu przekonanie , że "dla demokracji wolny samorząd to kluczowa kwestia", jest w Polsce podzielane.
0

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]