Reklama

Salon Angelusa

Salon Angelusa

14.10.2013
Czyta się kilka minut
Zapraszamy na spotkania z pisarzami nominowanymi do tegorocznej Literackiej Nagrody Europy Środkowej Angelus – oraz laureatami z lat ubiegłych – które odbywać się będą w księgarni Tajne Komplety, ul. Przejście Garncarskie 2 we Wrocławiu.
1

14 października, poniedziałek,godz. 18.00 JURIJ ANDRUHOWYCZ

15 października, wtorek,godz. 19.00 OKSANA ZABUŻKO

16 października, środa,godz. 18.00 LUDMIŁA PIETRUSZEWSKA

17 paźdzernika, czwartek,godz. 18.00 KAZIMIERZ ORŁOŚ

18 października, piątek,godz. 18.00 GYÖRGY SPIRÓ, godz. 19.30 KARL-MARKUS GAUSS

19 października, sobota,godz. 15.00 SZCZEPAN TWARDOCH

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]