Reklama

Ładowanie...

Salon Angelusa

Salon Angelusa

14.10.2013
Czyta się kilka minut
Zapraszamy na spotkania z pisarzami nominowanymi do tegorocznej Literackiej Nagrody Europy Środkowej Angelus – oraz laureatami z lat ubiegłych – które odbywać się będą w księgarni Tajne Komplety, ul. Przejście Garncarskie 2 we Wrocławiu.
1

14 października, poniedziałek,godz. 18.00 JURIJ ANDRUHOWYCZ

15 października, wtorek,godz. 19.00 OKSANA ZABUŻKO

16 października, środa,godz. 18.00 LUDMIŁA PIETRUSZEWSKA

17 paźdzernika, czwartek,godz. 18.00 KAZIMIERZ ORŁOŚ

18 października, piątek,godz. 18.00 GYÖRGY SPIRÓ, godz. 19.30 KARL-MARKUS GAUSS

19 października, sobota,godz. 15.00 SZCZEPAN TWARDOCH

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]