Reklama

Ładowanie...

Rekordowy Conrad

Rekordowy Conrad

30.10.2016
Czyta się kilka minut
Ponad 20 pisarzy z zagranicy i 80 pisarzy z Polski; ponad 80 wydarzeń – spotkań autorskich, debat, wystaw, warsztatów dla dzieci, pokazów filmowych, koncertów.
Fot. blackshadowstudio.com / KBF
O

Osiem języków, w których prowadzone były spotkania; wręczona po raz drugi Nagroda Conrada dla najlepszego debiutanta 2015 roku; przeszło 20 transmisji spotkań na żywo za pośrednictwem Facebooka. Przez tydzień trwał w Krakowie organizowany przez Fundację Tygodnika Powszechnego ósmy już Międzynarodowy Festiwal Literatury im. Josepha Conrada. ©℗

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]