Reklama

Przepraszamy...

Przepraszamy...

15.05.2007
Czyta się kilka minut
Pana MIŁOSZA POLOCHA, autora portretu prezydenta miasta Wrocławia Rafała Dutkiewicza ( "TP" nr 19/07, str. 11), za brak informacji o autorze fotografii. Oraz Pana MARCINA CZECHOWICZA, autora portretu małego brata Morisa (ten sam numer "Tygodnika", str. 1), za błędne podpisanie autora zdjęcia.
B

Bijemy się w piersi...

REDAKCJA "TP"

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]