Reklama

Ładowanie...

Protestuję i współczuję!

04.03.2013
Czyta się kilka minut
„TP” nr 9/13
P

Protestuję przeciwko obrażaniu Ojca Tadeusza Rydzyka CSSR. Uważam, iż treści zawarte w artykule o. Wiśniewskiego są płytką nagonką na Ojca Założyciela oraz Osoby współpracujące z Radiem Maryja, a także atakiem na Kościół. I dziwne, że artykuł ukazał się akurat teraz, tuż po rezygnacji Ojca Świętego Benedykta XVI – od razu następnego dnia taki atak! Przecież wiadome jest dla Tych, którzy chcą o tym wiedzieć, iż Ojciec Święty Benedykt XVI był sercem za Radiem Maryja, nie wypowiedział ani jednego złego słowa pod adresem. Także Błogosławiony Ojciec Święty Jan Paweł II wspierał sercem i modlitwą Radio Maryja... Ale jakoś Redaktorzy „Tygodnika Powszechnego” zapomnieli o tym? Kto chce, to wie o tej prawdzie, a kto nie chce, atakuje. Tak jak zrobił to Ojciec Ludwik Wiśniewski OP. Współczuję takiej postawy, pozostaję w modlitwie za całą Redakcję. Oczekuję również publicznych przeprosin wobec...

1099

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]