Reklama

Prośba o pomoc

Prośba o pomoc

13.02.2016
Czyta się kilka minut
Fundacja Charytatywna Pomoc Polakom na Kresach im. ks. dr. Mosinga zwraca się z serdeczną prośbą do Czytelników „TP” o pomoc dla 55-letniego Franciszka Strogusza, zamieszkałego w Łanowicach, w obwodzie lwowskim na Ukrainie.
P

Podopieczny naszej fundacji oczekuje na skomplikowaną operację kardiologiczną ratującą życie, która będzie wykonana w lwowskim szpitalu na Kulparkowskiej. Koszt zabiegu – 80 tys. ukraińskich hrywien, czyli około 12,5 tys. zł. Franciszek ma niewielkie gospodarstwo i żadnych możliwości, by samemu zdobyć potrzebną sumę. Prosimy o wpłaty na konto fundacji:

BGŻ SA 23 2030 0045 1110 0000 0222 0700
z dopiskiem ,,Franciszek Strogusz”.

Monika Michalak, Fundacja dr. Mosinga

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]