Reklama

Prośba o pomoc

Prośba o pomoc

23.11.2015
Czyta się kilka minut
Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc dla naszego syna Tymoteusza Frukacza, który urodził się z przepukliną oponowo-rdzeniową, wodogłowiem, porażeniem kończyn dolnych oraz wadami towarzyszącymi.

​Tymuś przeszedł kilka operacji ratujących życie, niestety w wyniku zakażenia gronkowcem doszło do komplikacji. W siódmym miesiącu życia rozpoznano padaczkę lekooporną, z którą zmagamy się każdego dnia. Mimo wszystkich przeciwności losu, Tymek jest bardzo pogodnym dzieckiem, które wymaga jednak nieustannej rehabilitacji oraz terapii wspomagających jego rozwój – zarówno fizyczny, jak i psychiczny.
Dlatego prosimy o pomoc, każda złotówka jest bardzo ważna w walce o kolejny, lepszy dzień. Darowizny prosimy kierować na:
Bank BPH S.A. 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
tytułem: „6210 Frukacz Tymoteusz – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia”. Za każdą wpłatę z całego serca dziękujemy.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]