Reklama

Prośba o pomoc

Prośba o pomoc

04.05.2015
Czyta się kilka minut
Ania urodziła się z zespołem wad wrodzonych „Trisomia 9”, obustronnym zwichnięciem stawów biodrowych, stopami końsko-szpotawymi, obustronnym niedosłuchem.
J

Jest upośledzona w znacznym stopniu umysłowo i ruchowo. Przeszła 18 operacji, wymaga stałego leczenia. Każdego dnia potrzebuje naszej pomocy. Dodatkowo nas, rodziców, w 2014 r. dotknęła choroba nowotworowa. Oboje z mężem jesteśmy po operacjach, kilkunastu chemioterapiach i radioterapiach.
Szanowni Państwo, każda złotówka jest dla nas ważna. Okażcie dobre serce i wspomóżcie! Prosimy o wpłaty darowizn na konto: Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa nr 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
z dopiskiem „5072 Wojda Anna – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia”.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]