Reklama

Prośba o pomoc

Prośba o pomoc

27.01.2014
Czyta się kilka minut
Fundacja Charytatywna Pomoc Polakom na Kresach im. ks. dr. Mosinga
z

zwraca się z serdeczną prośbą o pomoc dla Bronisławy Melnarowicz (68 lat) ze Lwowa i Zofii Romanowicz (78 lat) z Gródka Jagiellońskiego na Ukrainie. Obie Polki, w wyniku poważnych złamań podudzia i miednicy, przeszły operacje ortopedyczne. Koszt każdej z tych operacji (implanty, zabieg, zakup potrzebnych leków) to w sumie ok. 6 tys. zł. W przyszłości dojdą także koszty rehabilitacji. Obydwie chore – rencistki z comiesięczną rentą ok. 380-400 zł – zapożyczyły się i nie są w stanie samodzielnie spłacić powyższych kwot.
Ewentualne wpłaty prosimy kierować na konto fundacji,

BGŻ SA 23 2030 0045 1110 0000 0222 0700, z dopiskiem: „Ortopedia”.

685

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]