Reklama

Ładowanie...

PROŚBA O POMOC

PROŚBA O POMOC

– Fundacja ks. dr. Mosinga
21.06.2021
Czyta się kilka minut
F

Fundacja Charytatywna Pomoc Polakom na Kresach im. ks. dr. Mosinga zwraca się z prośbą o pomoc dla 45-letniego Wiaczesława Haczki z Połonnego na Ukrainie. Wiaczesław w zimie br. uległ wypadkowi, w którym doznał poważnego uszkodzenia kręgosłupa. Przeszedł dwie operacje, ale by mógł powrócić do choć częściowej samodzielności, potrzebna jest długa i kosztowna rehabilitacja. Zebrane dotychczas środki pozwoliły na opłacenie ponad miesięcznej terapii – tylko kontynuacja rehabilitacji może sprawić, że Wiaczesław zacznie chodzić. Prosimy o wpłaty na konto fundacji: NP Paribas Bank Polska SA 23 2030 0045 1110 0000 0222 0700 – z dopiskiem ,,Wiaczesław Haczka”.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]