Reklama

Prośba o pomoc

Prośba o pomoc

01.04.2019
Czyta się kilka minut
Ł

Łukasz (37 lat) od dwóch lat walczy o powrót do zdrowia po niedokrwiennym udarze mózgu. Robi postępy, ale nadal nie jest samodzielny. Wspierają go rodzina i przyjaciele, którzy wierzą, że jeszcze zagra w piłkę z synkami. Żeby stało się to możliwe, Łukasz wymaga rehabilitacji przekraczającej możliwości finansowe rodziny. Potrzebne jest Wasze wsparcie. Przekażcie Łukaszowi 1 proc. swojego podatku: wypełniając PIT, wpiszcie nr KRS 0000207658, cel szczegółowy 1% – Łukasz Data – pomoc w leczeniu. Możecie też pomóc, wpłacając darowiznę na konto: 58 8589 0006 0000 0011 1197 0001, Caritas Archidiecezji Krakowskiej, Kraków, ul. Michała Ossowskiego 5, w tytule wpisując: „Łukasz Data – pomoc w leczeniu”.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]