Reklama

Popieram o. Wiśniewskiego!

Popieram o. Wiśniewskiego!

10.06.2017
Czyta się kilka minut
„TP” 22/2016
P

Przestrogi dla Polski o. Ludwika dotyczą najważniejszych spraw naszego państwa i Kościoła, wobec których nikt nie może być obojętny: ani obywatele, ani Episkopat, ani władza państwowa. Jednak najpilniejsza jest sprawa korytarzy humanitarnych, które popiera część Kościoła, środowisko „TP” i opozycja. Warto powtórzyć słowa kardynała Kazimierza Nycza: „Pomoc uchodźcom to wielka próba i test naszej wiary”. Obyśmy ten test zdali jako katolicy, Polacy i Europejczycy.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]