Reklama

Ładowanie...

Pomóż hospicjum

Pomóż hospicjum

27.07.2003
Czyta się kilka minut
Hospicjum św. Jana Ewangelisty w Szczecinie organizuje kolonie letnie dla dzieci osieroconych, pozostających pod naszą opieką. Prosimy o wsparcie finansowe. Przywróćmy wspólnie tym dzieciom uśmiech, radość i chęć do życia. Za ofiarowany dar serca serdecznie dziękujemy.
O

Oto numer naszego konta: BH SA o/Szczecin - 10301276-35164000, z dopiskiem “Kolonie".

Ks. KRZYSZTOF BIERNAT SAC, dyrektor hospicjum

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]