Reklama

Ładowanie...

Pomoc dla Michała

Pomoc dla Michała

03.10.2004
Czyta się kilka minut
Nasz syn Michał ma trzy lata. Jest wesoły i pogodny, ale z powodu głębokiej wady słuchu nie słyszy i nie mówi. Porozumiewa się jedynie za pomocą gestów, aparaty słuchowe nie dają żadnych efektów. Nadzieją jest wszczepienie implantów, jednak kolejka do zabiegów refundowanych z Narodowego Funduszu Zdrowia jest tak długa, że Michał mógłby być operowany dopiero za kilka lat. Może się okazać, że czekając w kolejce, nasz syn przekroczy wiek wskazany do takiego zabiegu. Operacja wszczepienia implantu w prywatnej klinice kosztuje blisko 17 tys. euro i jest wydatkiem, na który nie możemy sobie pozwolić. Wszystkich, którzy chcieliby pomóc nam zebrać odpowiednią sumę, prosimy o wpłaty na konto Caritas Archidiecezji Krakowskiej:
B

Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie nr 58 85890006 0000 0011 1197 0001, z dopiskiem “leczenie Michałka".

Z góry dziękujemy za każdą, nawet najmniejszą wpłatę.

URSZULA i MAREK KULESOWIE (Przybysławice, woj. małopolskie)

kontakt z rodzicami: (012) 41-94-125, e-mail:

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]