Reklama

Pomoc dla Ewy

Pomoc dla Ewy

13.11.2005
Czyta się kilka minut
Ewa Kuliczkowska ma 4,5 roku, choruje na marskość wątroby na tle cholestazy wewnątrzwątrobowej i niedoboru alfa 1 antytrypsyny. Jej życie może uratować tylko przeszczep wątroby, najlepiej wykonany w jednej z klinik zagranicznych, posiadających duże doświadczenie w leczeniu takich schorzeń. Nawiązaliśmy już kontakt z renomowanymi klinikami - stałymi członkami Eurotransplantu w Belgii i Francji, gdzie koszt operacji, z 3-miesięcznym klinicznym prowadzeniem pooperacyjnym, wynosi ok. 85 tys. euro. Wszystkim, którzy chcieliby pomóc w zebraniu potrzebnej sumy, podajemy numer konta Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Chorym na Schorzenia Dróg Żółciowych i Wątroby “LIVER" (ul. Stojałowskiego 39/21, Kraków 30-611, tel./fax: 0-12 654-52-99, e-mail: liver@liver.pl):
P

PEKAO SA O/Kraków nr 60 1240 1431 1111 0000 1044 9138,

z dopiskiem “Ewa Kuliczkowska".

Dzięki działalności Stowarzyszenia “Liver", od czerwca 1992 r., we współpracujących z nami klinikach zachodnioeuropejskich (m.in. w Brukseli i Paryżu) uratowano, dzięki przeszczepowi wątroby, życie 57 dzieci. Do kolejnych zakwalifikowano 12 dzieci. Umożliwiła to ludzka ofiarność. Z góry dziękujemy za zrozumienie i każdą, nawet najdrobniejszą wpłatę.

ZARZĄD STOWARZYSZENIA “LIVER"

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]