Reklama

Ładowanie...

Pomoc dla Ali

Pomoc dla Ali

31.10.2004
Czyta się kilka minut
Nasza córka, Ala, urodziła się w maju 2000 r. Do tej pory nie chodzi, nie mówi, bardzo słabo widzi, nie potrafi nawet samodzielnie siedzieć. Cierpi na dziecięce porażenie mózgowe. Ma napady padaczki i inne dolegliwości, których przyczyną jest toksoplazmoza wrodzona.
S

Szansą na poprawienie sprawności byłby dla córki cykl turnusów rehabilitacyjnych i zakup odpowiedniego sprzętu do rehabilitacji w domu. Niestety, koszty obu przedsięwzięć są wysokie i przekraczają możliwości finansowe naszej rodziny. Wszystkich, którzy chcieliby nam pomóc, prosimy o wpłaty na konto Fundacji Dzieciom “Zdążyć z Pomocą" (ul. Ludna 4, Warszawa 00-406)

PKO BP XV o/Warszawa

50 1020 1156 0000 7902 0007 7248,

z dopiskiem “pomoc, leczenie, rehabilitacja Ali Siwek".

Z góry dziękujemy za pomoc i wsparcie.

ALA I JEJ RODZINA

Kontakt:

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]