Reklama

Polska Caritas dla Filipin

Polska Caritas dla Filipin

19.11.2013
Czyta się kilka minut
Ponad 9,5 mln ludzi potrzebujących pomocy, 2 mln bezdomnych. Najpilniejsze potrzeby to namioty, woda, urządzenia sanitarne.
K

Ks. Edwin Gariguez z filipińskiej Caritas tuż po tragedii mówił: „Pierwszy raz kraj przeżywa katastrofę na taką skalę. Ludzie są w szoku. Naprawdę potrzebujemy każdej pomocy”.

Pomaga też Caritas Polska: pozyskuje fundusze przez charytatywny SMS – 72052 z hasłem POMAGAM (2,46 zł z VAT) i przez wpłaty na konto Caritas z dopiskiem „Filipiny”.

Konto: PL 77 1160 2202 0000 0000 3436 4384. Więcej informacji: www.caritas.pl.

448

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]