Reklama

Podziękowania

Podziękowania

24.04.2005
Czyta się kilka minut
Dziękuję serdecznie Pani BARBARZE NOWAK z Włoskiego Instytutu Kultury w Krakowie za tłumaczenie mojej rozmowy z Claudiem Magrisem, opublikowanej w dodatku “Książki w »Tygodniku«" (“TP" nr 14/05), a Panu GIOVANNIEMU SCIOLI, dyrektorowi Instytutu, za pomoc w organizacji wywiadu.
J

JULIUSZ KURKIEWICZ

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]