Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Podziękowania

Podziękowania

29.05.2012
Czyta się kilka minut
Dziękujemy gorąco panom Jackowi Nawarze i Bogusławowi Cieślarowi z firmy FIAT AUTO POLAND, która była Mecenasem Gali Medalu. Dziękujemy serdecznie także Partnerom:
p

pani Urszuli Podrazie i Dorocie Walkowicz z Kraków Airport,

pani Renacie Wójtowicz z Hotelu Poleski,

pani Bognie Dziechciaruk-Maj z Muzeum Manggha,

panu Rafałowi Zielińskiemu z Cafe Manggha, pani Urszuli Czajkowskiej i panu Jackowi Łodzińskiemu z restauracji Pod Aniołami,

pani Agnieszce Borucie z Domu Wina, panu Dominikowi Rogożowi ze Stowarzyszenia Siemacha,

pani Annie Zemanek z Wydawnictwa Literackiego i pani Dorocie Adamskiej z BP – za nieocenioną pomoc w przygotowaniu Gali Medalu.

Szczególne podziękowania składamy także na ręce pań Joanny Ejsmont, Moniki Kulig, Joanny Drożyńskiej, panów Piotra...

774

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum
Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]