Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Po raz pierwszy w Polsce

Po raz pierwszy w Polsce

11.09.2017
Czyta się kilka minut
Z

Znakiem charakterystycznym Festiwalu Jazz Jantar są nowe twarze – artyści określani jako wschodzące gwiazdy sceny jazzowej. W tym roku to Amirtha Kidambi, Heroes Are Gang Leaders, Battle Trance, a także brytyjski Dinosaur. Amirtha Kidambi z zespołem ELDER ONES pokaże osobliwe spojrzenie na rag i muzykę karnatycką, połączone z improwizacją. HEROES ARE GANG LEADERS to kolektyw jedenastu artystów, muzyków i poetów. Dowodzi nim James Brandon Lewis, młody saksofonista z Nowego Jorku, z jednej strony garściami czerpiący z hip-hopu przełomu lat 80. i 90., a z drugiej wierny uczeń Coltrane’a. BATTLE TRANCE to awangardowy kwartet saksofonowy, a DINOSAUR dzięki płycie „Together, as One” znalazł się w finale prestiżowej Mercury Prize (obok The xx, Eda Sheerana czy Blossoms; wyniki zostaną ogłoszone 14 września).

Informacje o artystach i program Festiwalu Jazz Jantar na jazzjantar.pl

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum
Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]