Reklama

Ładowanie...

PŁYTA Z WIERSZAMI RYSZARDA KRYNICKIEGO

17.06.2013
Czyta się kilka minut
Już za tydzień w papierowym wydaniu „Tygodnika Powszechnego” znajdą Państwo niezwykłą płytę, na której swoje wiersze czyta Ryszard Krynicki.

„Świty, znaki. Dwadzieścia cztery wiersze z lat 1965–2010” – to osobisty wybór poezji, a zarazem szansa poznania interpretacji utworów, dokonanej przez samego poetę, wsłuchanie się w głos autora „Niepodległych nicości”. Płytę tę mamy zaszczyt – i prawdziwą radość – zaprezentować z okazji 70. urodzin Ryszarda Krynickiego.

Płyta do kupienia wyłącznie z papierowym wydaniem „Tygodnika Powszechnego”. W sprzedaży od 26 czerwca do 2 lipca.

478

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]