Reklama

Pierwszaki w "Tygodniku"

Pierwszaki w "Tygodniku"

05.06.2012
Czyta się kilka minut
Niecodzienni goście odwiedzili naszą redakcję przed 1 czerwca.
fot. Grażyna Makara
Z

Z okazji Dnia Dziecka mieliśmy przyjemność rozmawiać z uczniami Szkoły Podstawowej nr 8 z Krakowa. Dzieci pytały o tajemnice składania gazety, prace reporterów, sztuke zbierania informacji. Największe zdumienie wzbudziły jednak archiwalne numery naszego pisma. Oglądając egzemplarze z lat 40. część uczniów była przekonana, że ma do czynienia z książkami. – Jak to możliwe, ze w gazecie nie ma zdjęć? – pytały.

441

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]