Reklama

Ogólnopolskie spotkanie Klubów „TP”

Ogólnopolskie spotkanie Klubów „TP”

11.11.2013
Czyta się kilka minut
9 listopada, Mszą w kościele św. Floriana w Krakowie rozpoczęło się pierwsze Ogólnopolskie Spotkanie Klubów „Tygodnika Powszechnego”.
Od lewej: Paweł Kozacki OP, Anna Rygielska, Dominika Kozłowska, Piotr Magosz i ks. Adam Boniecki Fot. Adam Walanus
K

Ks. Adam Boniecki w czasie kazania podkreślał, że uczestnictwo w działaniach Klubów jest niezwykle cenne i trwałe, bo całkowicie bezinteresowne, wynikające z potrzeby serca. Dzięki temu, mówił, „coś budujemy, jakąś Bożą budowlę”. By jednak ta budowa dalej się rozwijała, powinniśmy próbować lepiej rozumieć własną wiarę i niewiarę oraz określić zasady działalności Klubów. Tymi tematami zajmowaliśmy się podczas dyskusji, w których udział wzięli również nasi goście: Paweł Kozacki OP oraz Dominika Kozłowska.
Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że nasze spotkanie mogło się odbyć, a w szczególności Dyrektorowi Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. Władysława Żeleńskiego, profesorowi Stefanowi Wojtasowi, który użyczył nam na okres obrad sali koncertowej. Wyrazy uznania należą się również wspaniałym muzykom, Marii Sławek i Piotrowi Różańskiemu, dzięki...

1020

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]