Reklama

Ładowanie...

Odeszła nasza koleżanka Marta Bogucka

Odeszła nasza koleżanka Marta Bogucka

19.07.2022
Czyta się kilka minut
Fot. GRAŻYNA MAKARA
M

Marta Bogucka (na zdjęciu w błękitnej koszuli) była z nami od 1997 roku. Odeszła wczoraj, 18 lipca 2022 r., po długiej, bezlitosnej chorobie, której nie przemogła nawet jej nieustępliwa dobroć i pogoda ducha. Wcześniej dzieliła się nimi szczodrze z każdym z nas w codziennych zajęciach i pracy nad kolejnymi numerami pisma. Lubiła tworzyć, nie lubiła odtwarzać. Zwykła mówić cicho, lecz śmiała się głośno.

Będzie nam brak Marto Twojego śmiechu i zatroskania, że znowu zrobiliśmy coś głupio, lub nie tak. Dziękujemy za światło, które dawałaś. Będziemy pamiętać.

Przyjaciele z „Tygodnika Powszechnego”

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]