Reklama

OBRAZ TYGODNIA

OBRAZ TYGODNIA

03.12.2012
Czyta się kilka minut
27 listopada – 3 grudnia 2012
N

Nestor. W wieku 92 lat zmarł Jacek Woźniakowski, wieloletni redaktor „TP” i „Znaku”, historyk sztuki, pisarz i humanista.

Mowa nienawiści. Klub parlamentarny PO złożył w Sejmie projekt ustawy rozszerzającej artykuł kodeksu karnego dotyczący nawoływania do nienawiści na tle różnic etnicznych, rasowych czy wyznaniowych o nawoływanie do nienawiści z powodu przynależności politycznej, społecznej, „naturalnych lub nabytych cech osobistych lub przekonań”.

Seremet zostaje. Po wielomiesięcznych wahaniach premier Donald Tusk przyjął sprawozdanie prokuratora generalnego za rok 2011, ucinając tym samym temat ewentualnego rozpoczęcia procedury odwoływania Andrzeja Seremeta z tego stanowiska. „Pomimo zidentyfikowanych uchybień premier ma nadzieję, że nastąpi znacząca poprawa funkcjonowania prokuratury” – pogroził palcem rząd w...

4950

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]