Reklama

Nowy klub

Nowy klub

19.11.2013
Czyta się kilka minut
i spotkanie z ks. Adamem Bonieckim!
J

Już 5 grudnia o godz. 17.00 w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie przy ul. Teatralnej 1., rozpocznie się spotkanie z ks. Bonieckim. Redaktor senior „Tygodnika Powszechnego” będzie mówił o wizji Kościoła w oczach papieża Franciszka, odbędzie się także dyskusja na ten temat.
Wszystkie osoby z Kutna i okolic, które są zainteresowane działalnością w Klubie „Tygodnika Powszechnego” w Kutnie, proszone są o pozostanie po zakończeniu spotkania.

GORĄCO ZAPRASZAMY!

492

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]