Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Noc Cracovia Sacra

Noc Cracovia Sacra

18.08.2010
Czyta się kilka minut
Noc Cracovia Sacra to nadzwyczajny czas, w którym otwierają się podwoje krakowskich świątyń, klasztorów i zakonów, ukazując niezwykłe bogactwo kryjących się tu skarbów, a także swą szczególną duchowość, barwne dzieje, legendy i tajemnice.
M

Można wtedy przeżyć wyjątkowe spotkanie z tym swoistym światem w świecie. Można wybrać się w pełną mistycyzmu podróż po wypełnionych duchem wiary miejscach, które na ten krótki czas pozwolą dotknąć swoich najgłębszych sekretów, zaglądnąć w zamknięte na co dzień przed okiem przybysza zakamarki - pokażą to, co w nich najcenniejsze. Będą w nich rozbrzmiewać dźwięki muzyki, kompozycji najdawniejszych i całkiem nowych, wyczarowywane przez całą plejadę wspaniałych Artystów zaproszonych do ogarnięcia tego świata woalem królowej sztuk.

Będzie można w niezwykłej harmonii nakarmić i ducha, i zmysły.

Kraków ma bardzo wiele miejsc kultu. Wydarzenia Nocy Cracovia Sacra zagoszczą w znakomitej większości z nich. Zapraszam serdecznie do ich odwiedzenia i przeżycia niezapomnianych chwil.

Czytasz ten tekst bezpłatnie, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]