Reklama

Nie była dziennikarką

Nie była dziennikarką

06.03.2006
Czyta się kilka minut
Szanowna Redakcjo,
W

W związku z opublikowaniem przez PAP omówienia niektórych wątków mojej książki "Donos na Wojtyłę" pozwalam sobie wyjaśnić, że pseudonimem "Targowska" określona była jedna z pracownic obsługi technicznej "Tygodnika Powszechnego". Zawarta w pierwszym nakładzie "Donosu..." informacja, że "Targowska" była dziennikarką "TP", została niezwłocznie poprawiona. Szczerze ubolewam, że komunikat PAP wywołał niepotrzebne i nieraz przykre spekulacje i nadinterpretacje.

Z wyrazami szacunku

Marek Lasota

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]