Reklama

Ładowanie...

Nasz redaktor nominowany!

15.05.2012
Czyta się kilka minut
Książka „MIŁOSZ. BIOGRAFIA” ANDRZEJA FRANASZKA otrzymała nominację do Nagrody Literackiej Nike.
W

Wśród nominowanych znalazła się również „Książka twarzy” Marka Bieńczyka, tom esejów, z których większość publikowana była na łamach „Tygodnika”.

Naszym znakomitym autorom serdecznie gratulujemy!

Przypominamy, że w ubiegłym roku w ścisłym finale Nagrody Literackiej Nike znalazła się książka „Dno oka” Wojciecha Nowickiego, złożona w całości z tekstów publikowanych w naszym dziale „Zmysły”, oraz „Dziennik pisany później” Andrzeja Stasiuka, którego fragmenty nasi czytelnicy mogli przeczytać na łamach tygodnikowego „Magazynu Literackiego”.

607

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej 
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]