Reklama

Nasz redaktor nominowany!

Nasz redaktor nominowany!

15.05.2012
Czyta się kilka minut
Książka „MIŁOSZ. BIOGRAFIA” ANDRZEJA FRANASZKA otrzymała nominację do Nagrody Literackiej Nike.
W

Wśród nominowanych znalazła się również „Książka twarzy” Marka Bieńczyka, tom esejów, z których większość publikowana była na łamach „Tygodnika”.

Naszym znakomitym autorom serdecznie gratulujemy!

Przypominamy, że w ubiegłym roku w ścisłym finale Nagrody Literackiej Nike znalazła się książka „Dno oka” Wojciecha Nowickiego, złożona w całości z tekstów publikowanych w naszym dziale „Zmysły”, oraz „Dziennik pisany później” Andrzeja Stasiuka, którego fragmenty nasi czytelnicy mogli przeczytać na łamach tygodnikowego „Magazynu Literackiego”.

607

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]