Reklama

Ładowanie...

Nasz Pasaż

15.04.2014
Czyta się kilka minut
W

WIOSENNY NABÓR DO ZOO. W nocnym pawilonie krakowskiego zoo można oglądać pierwszego leniwca. Przeniesiono go z Berlina. Zwierzę większość życia spędza w bezruchu na drzewie, z gałęzi schodzi raz w tygodniu; w jego porośniętym glonami futrze żyją ćmy i chrząszcze. Do Krakowa przyjechały także kangur walabia, ara żółtoskrzydła, wiewiórka trójbarwna oraz małpy: sajmiri wiewiórcze, gereza abisyńska i lwiatka z rodziny pazurzatek.

ZIOGATE. Internet znowu zawrzał w sprawie starań Krakowa o organizację zimowej olimpiady. „Polski nigdy nie szedł mi dobrze. W ósmej klasie miałem problemy z wypracowaniami” – takiego argumentu miał używać mąż przewodniczącej Komitetu Konkursowego, przekonując dziennikarzy portalu lovekrakow.pl do pisania tekstów promocyjnych. Negocjowana stawka: 15 tys. zł. Dziennikarze rzeczywiście napisali o Komitecie – tekst pt. „...

1769

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]