Reklama

Ładowanie...

Nasz pasaż

08.04.2014
Czyta się kilka minut
C

CZTERY PIECZENIE NA JEDNYM OGNIU. 25 maja, w dniu eurowyborów, odbędzie się w Krakowie pierwsze po 1989 r. referendum – uchwaliła Rada Miasta. W referendum oprócz pytania o organizację zimowych igrzysk olimpijskich znajdą się trzy dodatkowe: o zwiększenie budżetu na ścieżki rowerowe, objęcie miasta monitoringiem wizyjnym i budowę metra. Krakowianie chcący zagłosować również w wyborach do Parlamentu Europejskiego będą musieli odwiedzić dwa lokale wyborcze.

LEPIEJE PLASTYCZNE. Do 26 kwietnia w Galerii Zderzak przy ul. Floriańskiej będzie można oglądać wystawę „lepiejów plastycznych”, czyli obrazów i utworów z gatunku literackiego spopularyzowanego przez Wisławę Szymborską. Rymowanki do dzieł takich twórców jak Marcin Maciejowski, Rafał Bujnowski czy Jurry Zieliński ułożyli krakowscy artyści, intelektualiści i politycy, m. in. Bogdan de Barbaro,...

1673

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]