Reklama

Nasz pasaż

Nasz pasaż

08.04.2014
Czyta się kilka minut
C

CZTERY PIECZENIE NA JEDNYM OGNIU. 25 maja, w dniu eurowyborów, odbędzie się w Krakowie pierwsze po 1989 r. referendum – uchwaliła Rada Miasta. W referendum oprócz pytania o organizację zimowych igrzysk olimpijskich znajdą się trzy dodatkowe: o zwiększenie budżetu na ścieżki rowerowe, objęcie miasta monitoringiem wizyjnym i budowę metra. Krakowianie chcący zagłosować również w wyborach do Parlamentu Europejskiego będą musieli odwiedzić dwa lokale wyborcze.

LEPIEJE PLASTYCZNE. Do 26 kwietnia w Galerii Zderzak przy ul. Floriańskiej będzie można oglądać wystawę „lepiejów plastycznych”, czyli obrazów i utworów z gatunku literackiego spopularyzowanego przez Wisławę Szymborską. Rymowanki do dzieł takich twórców jak Marcin Maciejowski, Rafał Bujnowski czy Jurry Zieliński ułożyli krakowscy artyści, intelektualiści i politycy, m. in. Bogdan de Barbaro,...

1673

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]