Reklama

Msza św. za „Tygodnik” [TRANSMISJA ONLINE]

Msza św. za „Tygodnik” [TRANSMISJA ONLINE]

24.03.2020
Czyta się kilka minut
Ks. Adam Boniecki odprawił mszę św. w jubileusz 75-lecia „Tygodnika Powszechnego” w kościele p.w. św. Floriana w Krakowie
Ks. Adam Boniecki / fot. MAREK LASYK / REPORTER
Ks. Adam Boniecki / fot. MAREK LASYK / REPORTER
2

24 marca 1945 roku ukazał się pierwszy numer „Tygodnika Powszechnego”. W jubileusz 75-lecia pisma o 17:00 mszę św. w intencji „Tygodnika” odprawił ks. Adam Boniecki. To zarówno msza dziękczynna, za jubileusz, jak i żałobna, za zmarłych redaktorów i pracowników pisma. W intencji jego aktualnego zespołu, przyszłości „Tygodnika” i wszystkich jego Czytelników.

Transmisja online dzięki parafii p.w. św. Floriana w Krakowie.

ZOBACZ SERWIS SPECJALNY:

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]