Reklama

Ładowanie...

Miłosierdzie jest najlepszą receptą

Miłosierdzie jest najlepszą receptą

31.07.2016
Czyta się kilka minut
„Papież nakazywał nam większą otwartość, ale od razu dodawał, skąd mamy brać na nią siły – z miłosierdzia” – mówi ks. Grzegorz Kramer SJ.
M

Młodzi, którzy przyjechali do Krakowa, nie szukają tylko zabawy i towarzystwa, ale również modlitwy i skupienia. Ks. Kramer SJ przekonuje, że ŚDM nie skończy się szybko, ani w nas, ani w Krakowie. Nauki papieża mają dużą szansę trafić na podatny grunt i bujnie się rozwijać przez najbliższe lata. 


Czytaj wszystkie newsy, relacje i komentarze o ŚDM 

 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]